Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 3. września uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a powitali nowy rok szkolny 2018/2019.
    Inauguracji dokonała wicedyrektor Jolanta Laskowska, która po powitaniu zgromadzonych gości odczytała list dyrektora szkoły, a następnie przedstawiła nowych nauczycieli: p. Monikę Iwaniuk, p. Annę Składanowską, p. Katarzynę Jurczak, p. Urszulę Bilewicz.
    Przedstawiciel Rady Rodziców- p. Barbara Sobolewska życzyła wszystkim sukcesów i podkreśliła, jakie znaczenie dla uczniów ma zdobyta wiedza oraz radość  z odkrywania  świata dzięki szkole.

W części artystycznej (przygotowanej przez: D. Leoniec, L. Matwiejczuk,            A. Ogórek, M. Małko) kapitan statku (B.Wyszomirski) wraz ze swoją załogą         (M. Bierdzińska, K. Sobolewska, O. Zaręba, Z. Goworek, K. Jurczak, J. Wielogórska, O. Janiuk, Sz. Zubow) zaprosili pierwszoklasistów w rejs statkiem SP6 po Oceanie Wiedzy, na który wszyscy otrzymali symboliczne bilety.
    Uczniowie pamiętali też o wcześniejszych wydarzeniach wrześniowych z 1939 r.   i uczcili pamięć tych, dzięki którym żyjemy dziś w wolnej Polsce.
    Całości towarzyszyły nastrojowe pieśni przygotowane pod kierunkiem p. Michała Soszki, wykonane przez: A . Remiszeską, K. Sobolewską, Z. Goworek,                    K. Kisielińską.
   Panie: O. Rusinek, K. Jurczak, M. Iwaniuk pomogły w przygotowaniu pięknych dekoracji.

W nowym roku szkolnym życzymy uczniom oraz nauczycielom wielu sukcesów, satysfakcji i zapału do pracy.