Wycieczka klas pierwszych.

W dniu 28.09.2018r. odbył się wyjazd uczniów klas pierwszych do Głęboczycy koło Dobrego do Parku Zabawy i Edukacji ARGO CITY. Dzieci były pod opieką wychowawców: p. Grażyny Murawskiej, p. Anny Składanowskiej i p. Moniki Iwaniuk oraz p. Joanny Puchalskiej i p. Elżbiety Lech.

Dla uczniów przygotowano szereg atrakcji i zabaw. Dzieci skorzystały z następujących atrakcji: kopalni złota, leśnego labiryntu, wyścigów na skrzynkach, zjeżdżalni linowej - tyrolki, strzelania z łuku, rogów bizona, wyścigów na grupowych nartach, połowu drewnianych rybek, przejażdżki wozem po okolicy, układania dużych puzzli, rzutów podkowami do celu, osady Leśnych Ludków oraz Krainy Baśni.
Zabawy okazały się doskonałą okazją do bliższego poznania się z innej perspektywy. Podczas tych zajęć można było przełamać swoją nieśmiałość, zaprezentować siebie, swoje cechy charakteru, poczuć się pewnie w nowej grupie rówieśniczej. Była to okazja do rozpoczęcia wzajemnej współpracy i nawiązania nowych przyjaźni.
Pomysł wyjazdu do Argo City okazał się trafiony, uczniowie bawili się świetnie!!! Musieli wykazać się sprawnością, taktyką, myśleniem, umiejętnością planowania swoich poczynań. Wychowankowie wrócili do domów zadowoleni i pełni wrażeń, a czas poświęcony na te zajęcia został w pełni wykorzystany.