foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Zaproszenie

Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

 

 

Logo dawnego gimnazjum

GodłoGaleria wydarzeń

Wydarzenia w szkole

Przejdź do galerii

Sport

Przejdź do wydarzeń sportowych

Wydarzenia sportowe

Gazetka szkolna

Przejdź do kolejnych numerów gazetki Szkoolniak

Dziennik

Przejdź do e-dziennika

Wycieczka klas pierwszych.


W dniu 28.09.2018r. odbył się wyjazd uczniów klas pierwszych do Głęboczycy koło Dobrego do Parku Zabawy i Edukacji ARGO CITY. Dzieci były pod opieką wychowawców: p. Grażyny Murawskiej, p. Anny Składanowskiej i p. Moniki Iwaniuk oraz p. Joanny Puchalskiej i p. Elżbiety Lech.


Dla uczniów przygotowano szereg atrakcji i zabaw. Dzieci skorzystały z następujących atrakcji: kopalni złota, leśnego labiryntu, wyścigów na skrzynkach, zjeżdżalni linowej - tyrolki, strzelania z łuku, rogów bizona, wyścigów na grupowych nartach, połowu drewnianych rybek, przejażdżki wozem po okolicy, układania dużych puzzli, rzutów podkowami do celu, osady Leśnych Ludków oraz Krainy Baśni.
Zabawy okazały się doskonałą okazją do bliższego poznania się z innej perspektywy. Podczas tych zajęć można było przełamać swoją nieśmiałość, zaprezentować siebie, swoje cechy charakteru, poczuć się pewnie w nowej grupie rówieśniczej. Była to okazja do rozpoczęcia wzajemnej współpracy i nawiązania nowych przyjaźni.
Pomysł wyjazdu do Argo City okazał się trafiony, uczniowie bawili się świetnie!!! Musieli wykazać się sprawnością, taktyką, myśleniem, umiejętnością planowania swoich poczynań. Wychowankowie wrócili do domów zadowoleni i pełni wrażeń, a czas poświęcony na te zajęcia został w pełni wykorzystany.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved