foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Zaproszenie

Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

 

 

Logo dawnego gimnazjum

Godło



Galeria wydarzeń

Wydarzenia w szkole

Przejdź do galerii

Sport

Przejdź do wydarzeń sportowych

Wydarzenia sportowe

Gazetka szkolna

Przejdź do kolejnych numerów gazetki Szkoolniak

Dziennik

Przejdź do e-dziennika

           

            Komisja Edukacji Narodowej została powołana przez Sejm w 1773 roku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego . Na pamiątkę tego wydarzenia 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, święto wszystkich pracowników oświaty, potocznie i tradycyjnie nazywany Dniem Nauczyciela.

 

Z tej okazji  11 października  2018 roku  odbyła się w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 6 im. Pawła Kamińskiego uroczystość upamiętniająca ten dzień. Uczniowie z Samorządu Szkolnego pod okiem pań: Maryli Zubowicz – Wielogórskiej, Grażyny Chomy i Moniki Iwaniuk  zaprezentowali program artystyczny, na który składały się wiersze, pieśni i anegdoty związane z życiem szkoły. Oprawę muzyczną przygotował pan  Michała Soszka, a  pani  Olga Rusinek pomogła w przygotowaniu pięknych dekoracji.

Po części artystycznej przewodnicząca Rady Rodziców – p. Barbara Sobolewska złożyła wszystkim  nauczycielom  i  pracownikom szkoły życzenia owocnej                               i satysfakcjonującej pracy.

Pan Dyrektor Kazimierz Soszka z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczył Nagrody Burmistrza Miasta  i  Dyrektora Szkoły.

Uczniowie wręczając róże i słodkie niespodzianki podziękowali obecnym i byłym nauczycielom i pracownikom szkoły.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved