foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Zaproszenie

Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

 

 

Logo dawnego gimnazjum

GodłoGaleria wydarzeń

Wydarzenia w szkole

Przejdź do galerii

Sport

Przejdź do wydarzeń sportowych

Wydarzenia sportowe

Gazetka szkolna

Przejdź do kolejnych numerów gazetki Szkoolniak

Dziennik

Przejdź do e-dziennika

Dnia 26.10.2018 uczniowie klas pierwszych i drugich obejrzeli spektakl pt. „Dorotka po drugiej stronie tęczy”. Główna bohaterka – Dorotka – przenosi się do baśniowej krainy Oz, która znajduje się gdzieś po drugiej stronie tęczy. Tak rozpoczyna się niesamowita wędrówka dziewczynki, podczas której spotyka Stracha na Wróble, Blaszanego Drwala oraz Tchórzliwego Lwa. We czwórkę wyruszają w trudną, pełną przygód podróż, aby odnaleźć Czarnoksiężnika Oz, którego chcą prosić o to, czego, jak sądzą, każdemu z nich brakuje. Przedstawienie było ubarwione kolorowymi kostiumami i bajkową scenografią.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved