foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Zaproszenie

Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

 

 

Logo dawnego gimnazjum

GodłoGaleria wydarzeń

Wydarzenia w szkole

Przejdź do galerii

Sport

Przejdź do wydarzeń sportowych

Wydarzenia sportowe

Gazetka szkolna

Przejdź do kolejnych numerów gazetki Szkoolniak

Dziennik

Przejdź do e-dziennika

Dnia 16.10.2018 odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy, której uczestnikami byli uczniowie klas II oraz opiekunowie.
Zwiedzanie Warszawy rozpoczęliśmy od wizyty na Starym Mieście, gdzie znajduje się Kolumna Zygmunta III Wazy. Tutaj spotkaliśmy się z przewodnikiem. Od razu pomaszerowaliśmy pod Zamek Królewski. Podziwialiśmy piękno budynku, który został zbudowany w stylu barokowo - klasycystycznym. Zwiedziliśmy wnętrza zamku, gdzie mogliśmy zobaczyć przepiękne obrazy oraz pomieszczenia w których król mieszkał na co dzień.


Potem udaliśmy się do ,, Pokoju zagadek’’, który znajdował się na Warszawskiej Woli. Wszystkie dzieci podzielono na grupy 6 osobowe. Każda grupa miała za zadanie wydostać się jak najszybciej ze swojego pokoju rozwiązując ciekawe zadania i zagadki.
Następnie pojechaliśmy zwiedzić drugi, niezwykle ważny dla uczestników wycieczki obiekt- Stadion Narodowy. Jest wśród dzieci wielu kibiców piłki nożnej i wizyta na tym stadionie była spełnieniem ich marzeń. Gdy weszliśmy na trybuny i wspięliśmy się na sam ich szczyt, z góry podziwialiśmy ogrom tego obiektu. Naprawdę, robi wrażenie! Ostatnim punktem programu naszej wycieczki był późny obiad w restauracji McDonald’s po którym wróciliśmy do autokaru i wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu.
Wycieczka była bardzo udana. Dzieci zobaczyły wiele interesujących miejsc. Panowała miła atmosfera. Mamy nadzieję, iż ponownie odwiedzimy to wspaniałe miasto.

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved