Tradycyjnie już nasza szkoła zaangażowała się w coroczną zbiórkę na rzecz odbudowy zabytkowych pomników sokołowskich cmentarzach. Kwesta odbywająca się już od kilkunastu lat organizowana jest przez lokalne stowarzyszenie MEMORIA przy udziale pracowników Biblioteki Miejskiej oraz uczniów i pracowników szkół sokołowskich.

Koordynatorami kwesty z naszej strony są - p. Elżbieta Filipczuk i p. Agnieszka Mikołajczuk. W akcji wzięło udział 13 nauczycieli i 25 uczniów. W trakcie tegorocznej kwesty przy cmentarzu przy ul. Bartoszowej nasi wolontariusze zebrali 2681,15 złotych. Ogólna suma ze zbiórki na cmentarzach przy ul. Bartoszowej oraz ul. Chopina wyniosła 11959,24 złotych.