foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Zaproszenie

Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

 

 

Logo dawnego gimnazjum

GodłoGaleria wydarzeń

Wydarzenia w szkole

Przejdź do galerii

Sport

Przejdź do wydarzeń sportowych

Wydarzenia sportowe

Gazetka szkolna

Przejdź do kolejnych numerów gazetki Szkoolniak

Dziennik

Przejdź do e-dziennika

     Tradycyjnie już nasza szkoła zaangażowała się w coroczną zbiórkę na rzecz odbudowy zabytkowych pomników sokołowskich cmentarzach. Kwesta odbywająca się już od kilkunastu lat organizowana jest przez lokalne stowarzyszenie MEMORIA przy udziale pracowników Biblioteki Miejskiej oraz uczniów i pracowników szkół sokołowskich.


     Koordynatorami kwesty z naszej strony są - p. Elżbieta Filipczuk i p. Agnieszka Mikołajczuk. W akcji wzięło udział 13 nauczycieli i 25 uczniów. W trakcie tegorocznej kwesty przy cmentarzu przy ul. Bartoszowej nasi wolontariusze zebrali 2681,15 złotych. Ogólna suma ze zbiórki na cmentarzach przy ul. Bartoszowej oraz ul. Chopina wyniosła 11959,24 złotych.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved