foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Zaproszenie

Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

 

 

Logo dawnego gimnazjum

GodłoGaleria wydarzeń

Wydarzenia w szkole

Przejdź do galerii

Sport

Przejdź do wydarzeń sportowych

Wydarzenia sportowe

Gazetka szkolna

Przejdź do kolejnych numerów gazetki Szkoolniak

Dziennik

Przejdź do e-dziennika

     Dnia 26 listopada 2018r. dzieci z klas I i II udały się do Sokołowskiego Ośrodka Kultury na spektakl pt. „Piotruś Pan i piraci”. Wspaniała gra aktorów z Katolickiego Teatru Edukacji w Krakowie wprowadziła widzów w niezwykłą krainę marzeń, snu i teatru… Dynamiczne i barwne widowisko to opowieść o prawdziwej miłości i przyjaźni, adresowana do dzieci szkół podstawowych.

     Głównym bohaterem spektaklu był tytułowy Piotruś Pan, znakomity szermierz, chłopiec, który spędzał swoje dzieciństwo na wyspie Nibylandii. W przedstawieniu wykorzystano wiele efektów specjalnych, oryginalną scenografię, barwne stroje, co wprowadziło niezwykły nastrój i przyciągało uwagę dzieci znacznie podnosząc atrakcyjność spektaklu. W trakcie przedstawienia mali widzowie spontanicznie reagowali na prezentowane na scenie sytuacje.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved