Dnia 26 listopada 2018r. dzieci z klas I i II udały się do Sokołowskiego Ośrodka Kultury na spektakl pt. „Piotruś Pan i piraci”. Wspaniała gra aktorów z Katolickiego Teatru Edukacji w Krakowie wprowadziła widzów w niezwykłą krainę marzeń, snu i teatru… Dynamiczne i barwne widowisko to opowieść o prawdziwej miłości i przyjaźni, adresowana do dzieci szkół podstawowych.

Głównym bohaterem spektaklu był tytułowy Piotruś Pan, znakomity szermierz, chłopiec, który spędzał swoje dzieciństwo na wyspie Nibylandii. W przedstawieniu wykorzystano wiele efektów specjalnych, oryginalną scenografię, barwne stroje, co wprowadziło niezwykły nastrój i przyciągało uwagę dzieci znacznie podnosząc atrakcyjność spektaklu. W trakcie przedstawienia mali widzowie spontanicznie reagowali na prezentowane na scenie sytuacje.