29 listopada odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa. Tego dnia dzieci mogły zarówno wyskakać się na Sali gimnastycznej w rytmie ulubionych przebojów jak i wywróżyć sobie przyszłość. Na świetlicy szkolnej spotkały się wszystkie Magiczne Damy i wróżyły chętnym przyszłość z kart, szklanej kuli, magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia.

Uczestnicy andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwali papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, rzucali monetami do celu, losowali magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości, bądź szukali swojej szczęśliwej liczby. Katalog wróżb był obszerny, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Wiele śmiechu i radości dostarczały uczniom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie.

Na dyskotece wszyscy bawili się wyśmienicie. Zmęczeni i głodni mogli napić się i zjeść coś słodkiego w sklepiku, który dzięki wolontariuszom Szkolnego Koła Caritas im. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i ich rodzicom był zaopatrzony w pyszne ciasta, a dochód z ich sprzedaży został przeznaczony na zakup upominków dla dzieci przebywających w sokołowskim szpitalu.