03 grudnia 2018 r. uczniowe z klas I i II Szkoły Podstawowej uczestniczyli w koncercie Majkki Jeżowskiej, który odbył się na Hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim. Artystka zaśpiewała swoje największe hity, a teksty piosenek okazały się znane ogromnej liczbie dorosłych i dzieci. Nie mogło zabraknąć takich przebojów jak: ,,A ja wolę mloją mamę'', ,,Kochany Panie Mikołaju'', ,,Zima zła'', ,,Rytm i melodia''. W przerwach Majka Jeżowska opowiadała ciekawe historie, związane z tym jak powstawały największe hity, jaki przekaz niosą ze sobą oraz jak ważne dla dzieci ale także dla dorosłych są słowa jej piosenek.

Podczas koncetru dzieci miały okazję sprawdzić się w konkursie tańca. Nasza szkoła za tańce w kółeczku poprowadzone przez nauczycielki, otrzymała płytę z autografem piosenkarki. Płyty, plakaty i zdjęcia można było zdobywać w konkursach organizowanych pomiędzy kolejnymi piosenkami. Zabawa z Majką Jeżowską była niezwykle udana.