foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Zaproszenie

Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

 

 

Logo dawnego gimnazjum

GodłoGaleria wydarzeń

Wydarzenia w szkole

Przejdź do galerii

Sport

Przejdź do wydarzeń sportowych

Wydarzenia sportowe

Gazetka szkolna

Przejdź do kolejnych numerów gazetki Szkoolniak

Dziennik

Przejdź do e-dziennika

     03 grudnia 2018 r. uczniowe z klas I i II Szkoły Podstawowej uczestniczyli w koncercie Majkki Jeżowskiej, który odbył się na Hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim. Artystka zaśpiewała swoje największe hity, a teksty piosenek okazały się znane ogromnej liczbie dorosłych i dzieci. Nie mogło zabraknąć takich przebojów jak: ,,A ja wolę mloją mamę'', ,,Kochany Panie Mikołaju'', ,,Zima zła'', ,,Rytm i melodia''. W przerwach Majka Jeżowska opowiadała ciekawe historie, związane z tym jak powstawały największe hity, jaki przekaz niosą ze sobą oraz jak ważne dla dzieci ale także dla dorosłych są słowa jej piosenek.


     Podczas koncetru dzieci miały okazję sprawdzić się w konkursie tańca. Nasza szkoła za tańce w kółeczku poprowadzone przez nauczycielki, otrzymała płytę z autografem piosenkarki. Płyty, plakaty i zdjęcia można było zdobywać w konkursach organizowanych pomiędzy kolejnymi piosenkami. Zabawa z Majką Jeżowską była niezwykle udana.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved