foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Zaproszenie

Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

 

 

Logo dawnego gimnazjum

GodłoGaleria wydarzeń

Wydarzenia w szkole

Przejdź do galerii

Sport

Przejdź do wydarzeń sportowych

Wydarzenia sportowe

Gazetka szkolna

Przejdź do kolejnych numerów gazetki Szkoolniak

Dziennik

Przejdź do e-dziennika

     Wizyta dzieci z sokołowskich przedszkoli była sporym wydarzeniem zarówno dla naszych miłych gości jaki i dla samych uczniów naszej placówki. Dyrektor pan Kazimierz Soszka przywitał wszystkich przybyłych i zaprosił do obejrzenia inscenizacji oraz pokazu umiejętności sportowych, udziału w tańcu, grach i zabawach. Chór szkolny pod kierownictwem pana Michała Soszki zaprezentował swoje umiejętności. Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów i organizację tego dnia

     Sześciolatki miały czas na wspólne poznanie się, zabawy integracyjne. Przedszkolaki mogły poczuć sie uczniami szkoły poprzez udział w zajęciach i spotkanie ze starszymi kolegami. Dzieci miały okazję zobaczyć, że będą mogły rozwijać swoje talenty m.in. muzyczne, sportowe, teatralne, plastyczne.

     Wizyta przedszkolaków miała na celu spojrzenie na szkołę z perspektywy ucznia i zrozumienie zmian, jakie nastąpią za rok.
 
 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved