Wizyta dzieci z sokołowskich przedszkoli była sporym wydarzeniem zarówno dla naszych miłych gości jaki i dla samych uczniów naszej placówki. Dyrektor pan Kazimierz Soszka przywitał wszystkich przybyłych i zaprosił do obejrzenia inscenizacji oraz pokazu umiejętności sportowych, udziału w tańcu, grach i zabawach. Chór szkolny pod kierownictwem pana Michała Soszki zaprezentował swoje umiejętności. Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów i organizację tego dnia.

Sześciolatki miały czas na wspólne poznanie się, zabawy integracyjne. Przedszkolaki mogły poczuć sie uczniami szkoły poprzez udział w zajęciach i spotkanie ze starszymi kolegami. Dzieci miały okazję zobaczyć, że będą mogły rozwijać swoje talenty m.in. muzyczne, sportowe, teatralne, plastyczne.

Wizyta przedszkolaków miała na celu spojrzenie na szkołę z perspektywy ucznia i zrozumienie zmian, jakie nastąpią za rok.