foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Zaproszenie

Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

 

 

Logo dawnego gimnazjum

GodłoGaleria wydarzeń

Wydarzenia w szkole

Przejdź do galerii

Sport

Przejdź do wydarzeń sportowych

Wydarzenia sportowe

Gazetka szkolna

Przejdź do kolejnych numerów gazetki Szkoolniak

Dziennik

Przejdź do e-dziennika

     Mikołajki to ważne wydarzenie dla wszystkich uczniów - mimo, że traktują Mikołaja z przymrużeniem oka, to ciągle chcą w niego wierzyć. 6 grudnia o godzinie 8:00 u Pana Dyrektora i Pani Wicedyrektor pojawił się z prezentami długo oczekiwany gość - św. Mikołaj. Zadał kilka pytań a najważniejsze z nich brzmiało: "Czy uczniowie byli grzeczni?" - odpowiedź była oczywista - TAK. Następnie odwiedził poszczególne klasy zaczynając od najmłodszych. Dzieci przygotowały wierszyki i piosenki, co wywołało wiele radości i uśmiechu.


     Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved