Mikołajki to ważne wydarzenie dla wszystkich uczniów - mimo, że traktują Mikołaja z przymrużeniem oka, to ciągle chcą w niego wierzyć. 6 grudnia o godzinie 8:00 u Pana Dyrektora i Pani Wicedyrektor pojawił się z prezentami długo oczekiwany gość - św. Mikołaj. Zadał kilka pytań a najważniejsze z nich brzmiało: "Czy uczniowie byli grzeczni?" - odpowiedź była oczywista - TAK. Następnie odwiedził poszczególne klasy zaczynając od najmłodszych. Dzieci przygotowały wierszyki i piosenki, co wywołało wiele radości i uśmiechu.

Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.