GIMNAZJAL - BAND

Szkolny zespół wokalno – instrumentalny GIMNAZJAL – BAND istnieje od września 2009 roku. Na zajęciach uczniowie mają możliwość nauki gry na takich instrumentach jak: gitara, perkusja, pianino, klarnet, saksofon. Lekcje mają na celu doskonalenie warsztatu muzycznego oraz umiejętności gry na instrumencie. Młodzi muzycy uczą się znanych i popularnych utworów z lat 80 i 90 oraz współczesnych hitów. Młodzież chętnie występuje na zajęciach z własnymi pomysłami i propozycjami interpretacji utworów muzycznych, co owocuje wysokim poziomem artystycznym podczas uroczystości szkolnych. Zespół chętnie koncertuje i reprezentuje naszą szkołę w sokołowskich parafiach, sokołowskim ośrodku kultury oraz miejskiej bibliotece publicznej. Zawsze otwarty jest na współpracę ze środowiskiem lokalnym oraz udział w koncertach charytatywnych. Zespół w swoim dorobku posiada płytę z popularnymi rockowymi przebojami oraz współcześnie przygotowuje płytę z kolędami.

Skład zespołu:
1. Kamil Laskowski – gitara akustyczna
2. Patryk Laskowski – konga/tamburyn/instrumenty perkusyjne
3. Bartłomiej Biłda – gitara basowa
4. Marcin Romańczuk – zestaw perkusyjny
5. Jakub Maksymiak – Konga/tamburyn/instrumenty perkusyjne
6. Karolina Chomka – vocal
7. Angelika Remiszewska – vocal
8. Diana Łada – vocal
9. Agata Skwierczyńska – vocal

Opiekunem grupy jest nauczyciel muzyki - Michał Soszka. Zajęcia: poniedziałki -  godz.14.15

CHÓR SZKOLNY

Chór szkolny działa od września 2009 roku. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i są przeznaczone dla wszystkich. Chór zapewnia oprawę muzyczną podczas uroczystości szkolnych takich jak: Dzień Edukacji Narodowej, 11 listopada, Jasełka, Dzień otwarty, 3 maja. Na zajęciach uczniowie poznają nowe piosenki oraz ćwiczą emisję głosu.

Opiekunem grupy jest nauczyciel muzyki - Michał Soszka. Zajęcia: czwartki - godz.14.15

Wszystkich, którzy chcieli by uczestniczyć w zajęciach muzycznych serdecznie zapraszamy do współpracy!!!