Szkoła  uczestniczy w projekcie "Jestem zdrowy program leczenia chorób kręgosłupa i otyłości wśród dzieci  z powiatu sokołowskiego" w ramach RPMA.09.02.02-14-a326/18-00" w związku z tym udostępnia salę gimnastyczną po kosztach eksploatacji,do prowadzenia zajęć z uczestnikami na podstawie zawartej umowy użyczenia.

10 stycznia w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbyła się czwarta edycja Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Sokołowska Kolęda”. W przesłuchaniach konkursowych udział wzięło 35 podmiotów w kategoriach: młodzież, dorośli oraz dzieci.

Komisja Konkursowa postanowiła przyznać następujące nagrody w danych kategoriach:
• Kategoria: Szkoły Podstawowe klasy I – III

I miejsce – Zespół Wokalny „Szósteczka” – Szkoła Podstawowa nr 6 w Sokołowie Podlaskim w składzie : Szymon Stelmach IIb, Iga Zdybel IIb, Natalia Wesołowska IIb i Maja Jadczuk Ic

• Kategoria: szkoły VII-VIII/gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne

III miejsce – Gimnazjal-Band ze Szkoły Podstawowej nr.6 w składzie: Julia Barcik VIIIa, Angelika Remiszewska IIIa, Jakub Mrozowska IIIc, Malwina Bierdzińska VIa, Karolina Sobolewska VIa

Uczniów przygotował Michał Soszka

W dniu 21.01.2019 w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 6 im. Pawła Kamińskiego świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Goście licznie przybyli na uroczystość. Uczniowie z klas pierwszych przygotowali część artystyczną a ich rodzice słodki poczęstunek - za który serdecznie dziękujemy.

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka w SP6