Boże Narodzenie to jest to jeden z najpiękniejszych okresów w roku, to czas kiedy wszyscy stają się dla siebie życzliwi i mili. W świąteczną atmosferę wprowadziły Nas Jasełka, które odbyły się 20 grudnia 2018 r.

Dzień ten rozpoczęliśmy od spotkań wigilijnych w klasach z wychowawcami. Uczniowie podzielili się opłatkiem z nauczycielami i składali sobie najlepsze życzenia. Następnie wszystkie klasy spotkały się na Sali gimnastycznej aby po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa. Młodzi aktorzy swoim występem podbili serca publiczności i wszystkich wprawili w świąteczny nastrój. Uroku inscenizacjom dodały kolędy śpiewane prze chór szkolny, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.

Kiedy część artystyczna dobiegła końca, młodzi aktorzy otrzymali gromkie brawa. Przedstawienie było niezwykłym przeżyciem zarówno dla nich, jak i dla nauczycieli oraz zaproszonych gości. Na zakończenie dyrektor Kazimierz Soszka złożył zgromadzonym świąteczne życzenia.