foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Zaproszenie

Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

 

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Godło

       Boże Narodzenie to jest to jeden z najpiękniejszych okresów w roku, to czas kiedy wszyscy stają się dla siebie życzliwi i mili. W świąteczną atmosferę wprowadziły Nas Jasełka, które odbyły się 20 grudnia 2018 r.

       Dzień ten rozpoczęliśmy od spotkań wigilijnych w klasach z wychowawcami. Uczniowie podzielili się opłatkiem z nauczycielami i składali sobie najlepsze życzenia. Następnie wszystkie klasy spotkały się na Sali gimnastycznej aby po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa. Młodzi aktorzy swoim występem podbili serca publiczności i wszystkich wprawili w świąteczny nastrój. Uroku inscenizacjom dodały kolędy śpiewane prze chór szkolny, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.
      

      Kiedy część artystyczna dobiegła końca, młodzi aktorzy otrzymali gromkie brawa. Przedstawienie było niezwykłym przeżyciem zarówno dla nich, jak i dla nauczycieli oraz zaproszonych gości. Na zakończenie dyrektor Kazimierz Soszka złożył zgromadzonym świąteczne życzenia.

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved