W dniu 21.01.2019 w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 6 im. Pawła Kamińskiego świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Goście licznie przybyli na uroczystość. Uczniowie z klas pierwszych przygotowali część artystyczną a ich rodzice słodki poczęstunek - za który serdecznie dziękujemy.

Uczniowie śpiewali piosenki i recytowali wiersze. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane prezenty. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznym poczęstunkiem. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. Dziękujemy za obecność.

„Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.
Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.
No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło.
Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają.
Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”