foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na oficjalnej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim! „Nie to jest najważniejsze, aby każde dziecko czegoś nauczyć, ale to, by wzbudzić w każdym dziecku pragnienie nauczenia się czegoś.” John Lubbock

Szkoła Podstawowa Nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

Zaproszenie

Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. M. Skłodowskiej  - Curie 16

08 - 300 Sokołów Podlaski

tel.  025-781-64-24

fax  025-781-64-24

tel. kom.  +48 605 358 588

 

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Godło

                 W dniu 21.01.2019 w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 6 im. Pawła Kamińskiego świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Goście licznie przybyli na uroczystość. Uczniowie z klas pierwszych przygotowali część artystyczną a ich rodzice słodki poczęstunek - za który serdecznie dziękujemy.


Uczniowie śpiewali piosenki i recytowali wiersze. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane prezenty. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznym poczęstunkiem. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. Dziękujemy za obecność.

 


„Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.
Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.
No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło.
Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają.
Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”

2019 Copyright Szkoła Podstawowa Nr 6 Rights Reserved