Dla Studentów

Torba na studia to nie tylko rozwiązanie praktycznie z punktu widzenia transportu książek i materiałów edukacyjnych, ale i modny dodatek do codziennej garderoby. W poniższym poradniku postaram się przybliżyć Wam kilka rodzajów torby studenckiej oraz porównać ich wady i zalety. Możecie liczyć na mój obiektywizm w każdej sytuacji. Torby jakie testowałam i polecam przeszły rygorystyczne testy, wytrzymałościowe oraz zostały dobrane ze względu na panującą aktualnie modę damską oraz męską.

Torba studencka w wersji hipsterskiej

Moda na dodatki, a w tym i torby hipsterskie zapanowała od lat 2010-2015 w tym okresie akcesoria designerskie skierowane do młodzieży nabrały najmocniejszego rozpędu. Dało się odczuć że torby dla studentów w tym stylu stanowią naprawdę modne akcesoria, z których chętnie korzystamy nie tylko w przypadku spotkań na uczelni, ale i po za nią. Przykład takiej torby męskiej możecie znaleźć na poniższym zdjęciu.

torba studencka

Plecak czy torba na studia?

Plecaki studenckie stanowią aktualnie coraz rzadziej spotykany bagaż na uczelnianym korytarzu. Zauważamy ich zanikanie na rzecz toreb szkolnych i studenckich, które szybciej zdobywają uznanie i cieszą się większym poziomem uniwersalności. Co jest powodem zanikanie mody na plecaki, oraz jaka jest alternatywa dla typowego plecaka studenckiego – o tym spróbujemy sobie porozmawiać w poniższym wpisie.