Plecaki skórzane do szkoły – gdzie i jakie kupić?

Szkolny plecak to jeden z najważniejszych gadżetów ucznia. Aby towarzyszył mu przez lata, powinien być najlepszej jakości. Jak wybrać ten, który spełni wszystkie wymagania młodego właściciela i będzie przez lata zachwycał nienaganną formą? Przede wszystkim wybierając plecak szkolny warto zwrócić uwagę na wykonanie, materiał oraz modny wygląd. Starannie odszyty plecak skórzany z pewnością sprawdzi się lepiej niż ten uszyty z mniej wytrzymałego surowca. Dziś ranking najciekawszych plecaków szkolnych ze skóry.

Wszystkie dostępne są w sklepach internetowych z wysyłką do 24h.

Gdzie szukamy sprawdzonych plecaków? Czym charakteryzują się nasi partnerzy?Kontakt i strony internetowe partnerów 
Szwalnie, ProducenciPolskie Firmy o ugruntowanym statusie, z pewną polityką – zwrotów i gwarancjiBrytyjka
Sklepy internetowe ze sprawdzonymi opiniamiDystrybutorzy oferujący wsparcie przy sprzedaży i po sprzedażowe dla klientów detalicznych. Organizujący także zbiórki i wsparcie dla rodziców dzieci z trudną sytuacją materialną.Sklep Internetowy Brytyjka.pl, gdybym znała go wcześniej, kupiłabym plecak skorzany w damskim stylu od tego dystrybutora – polecam!

Designerski plecak skórzany do szkoły, jaki kupić??

gdzie kupić plecak skórzany do szkoły

marka Belveder
Producentem powyższego plecaka jest marka Belveder

Jeśli szukasz plecaka, który będzie idealnym towarzyszem do szkoły, ale także poza nią, poznaj wyjątkowy plecak skórzany retro vintage Outlander BT31. Stanowi niebanalny dodatek, który docenią wszyscy miłośnicy oryginalnych rozwiązań. Plecak urzeka nietuzinkowym połączeniem naturalnej skóry w kolorze brązowym oraz materiału typu canvas w tonacji zielonej. To właśnie sprawia, ze plecak jest tak unikalny i wyjątkowy. Fantastycznie wyróżnia się na tle innych modeli i może stanowić najlepszy akcent szkolnej stylizacji. Plecak wykonany jest z najwyższą dbałością o każdy detal, a perfekcyjne uzupełnienia w postaci metalowych elementów w kolorze starego złota dodają mu niesamowitej klasy i stylu retro. Świetnie sprawdzi się do szkoły, mieści formaty A4 oraz wiele innych codziennych gadżetów. Zapinany jest jak klasyczny tornister – klapką ze szlufkami, a od wewnątrz solidnym suwakiem. Dzięki temu jego wnętrze jest idealnie zabezpieczone. Jego wnętrze podzielone jest na dwie praktyczne przegrody, a dodatkowe trzy mniejsze są stworzone na najważniejsze drobiazgi. Całość ujęta jest w zgrabnej sylwetce, której lekkości dodają wąskie szelki. To doskonały plecak dla każdego konesera stylu vintage, który kocha szykowne i solidne dodatki. Plecak doskonale sprawdzi się też do pracy oraz na krótki wypad za miasto.

Plecak skórzany szkolny, gdzie kupić tani elegancki model?

W kanony szkolnej mody idealnie wpisuje się także duży plecak skórzany damski czarny INKA marki Bagnic. To propozycja dla dziewczyn, dla których typowy plecak młodzieżowy jest zbyt banalny. Plecak INKA zachwyca nowoczesnym wyglądem i praktycznymi rozwiązaniami. Wykonany jest z najwyższej jakości skóry ekologicznej, a szykowne zapięcie w formie kołnierza zakończonego zgrabnym suwakiem stanowi o jego nietuzinkowej klasie. Dzięki matowej fakturze skóry, plecaczek świetnie komponuje się z każdą stylizacją. Pasuje zarówno do sukienki jak i jeansów. To także bardzo pojemny model, w którym z powodzeniem zmieścisz nie tylko podręczniki ale o wiele więcej. W środku ma pojemną komorę główną podzieloną na dwie strefy, w których jedna ma oddzieloną przestrzeń mieszczącą tablet. Dodatkowo wkomponowane w podszewkę wsuwki świetnie zabezpieczą telefon, portfel czy klucze. Wszytą z boku pionowa kieszonka na zamek, sprawia, że wszystkie drobiazgi są pod ręką. Fantastycznie lekki model dla każdej z nas.

Wybieramy tym razem duży model ze skóry ekologicznej 

plecak skórzany do szkoły gdzie kupić

Jeśli kochasz dodatki stylowe i nawet w szkole pragniesz zachwycać niebanalnym designer, idealny będzie plecak skórzany brązowy BURTON od Bagnic. To klasyczny plecak, który fantastycznie odnajdzie się jako gadżet szkolny do liceum. Wykonany jest z doskonałej jakości skóry syntetycznej w kolorze brązowym, o lekkim połysku, dzięki czemu jest tak szykowny i elegancki. Niezwykła staranność wykonania oraz świetny projekt sprawiają, że przez lata zachowa swą idealną formę. Plecak mieści format A4 dzięki pojemnej komorze głównej, a dodatkowe mniejsze kieszenie doskonale sprawdzą się na mniejsze formaty. Kieszonki plecaka są zamykane na solidne suwaki, subtelnie ukryte pod skórzaną lamówką, dzięki czemu plecaczek sprawia wrażenie jednolitej bryły. Komfort użytkowania zapewniają wygodne ramiączka oraz amortyzujące plecy. Ten plecak to idealny przykład jak proste rozwiązania mogą być eleganckie. Świetnie podkreśla temperament właściciela i niebanalny styl.

Wybierając plecak szkolny warto szczególną uwagę zwrócić na wykonanie i designerską, modną linię. Dlatego świetnym pomysłem jest inwestycja w plecak skórzany, który przez lata będzie nam dzielnie towarzyszył i nieustannie zachwycał formą. Poznajcie też pozostałe propozycje plecaków szkolnych z www.brytyjka.pl.

Gdzie szukać innych plecaków skórzanych, oraz poradników na temat pielęgnacji skóry naturalnej?Polecam wam portale branżowe, np. Palc i informacji jak dbać o plecak skórzany?

5 thoughts on “Plecaki skórzane do szkoły – gdzie i jakie kupić?

  1. Outlander Plecak, czy jest dostępny w sprzedaży? Jaki jest okres gwarancji na te plecaki skórzane? Mam za sobą już zakup plecaka damskiego od Lasockiego w E-Obuwie.pl, był 2 razy reklamowany, na dwie różne wady. Generalnie, jeśli chodzi o plecaki skórzane z sieciówek to jest jakaś masakra, albo ja jestem pechowa. Człowiek się uczy całe życie, aby nie oszczędzać tylko kupować mądrze, dlatego zamierzam tym razem wydać więcej i postawić na plecak który będzie służyć mi przez lata. Czekam na odpowiedzi na maila 🙂

  2. Dla mnie takie plecaki skórzane, aby sprawdziły się w szkole, muszą być wykonane naprawdę solidnie. Raczej ze skóry naturalnej, niż sztucznej i dobrze byłoby aby miały kieszeń na laptopa. Miałam w przeszłości 3 plecaki tego typu i najdłużej wytrzymał ten uszyty ze skóry. Inne mogą dobrze służyć na co dzień, ale szkolny plecak, jak nie będzie wykonany z prawdziwej skóry, rozleci się po paru tygodniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *